מאמרים
התקשרי אלינוניווט למספרההאינסטגרם של מודוהפייסבוק של מודו

חיפוש - מודו פתרונות שיער מתקדמים

שיקום שיער

שיקום שיער פגום הינו תהליך עדין ומדויק שחשוב לתת עליו את הדעת. נשים רבות מגיעות למגוון סלונים המבטיחים להם שינוי מהותי בבריאות שיערן ואינן מקבלות מענה ראוי. במאמר זה נפרוש שיטות שונות ומגוונות לשיקום שיער.
אך ברצוננו לציין כי כל מקרה לגופו. על הלקוחה להגיע לסלון לייעוץ מקצועי ואבחון של שיערה ולאחר מכן נתאים עבורה את התהליך המדויק להחלמת שיערה.

חלק מהתהליכים ישלבו מספר שיטות ויארכו כתקופה וחלק יתמקדו בטיפול אחד. חשוב לנו להדגיש כי היום בתחום עיצוב השיער קיימות טכנולוגיות מתקדמות ביותר בתחום שיקום השיער שיכולות להביא לתוצאות יוצאות דופן. כל אישה ששיערה נשרף, נפגם כתוצאה מהחלקה לא טובה, מריבוי פאנים ומחליקים, או מריבוי הבהרות וצבעים יכולה לקבל פתרון ולהשיב לעצמה שיער בריא , טבעי וחזק. אז יש תקווה ויש אינספור פתרונות כל שעלייך לעשות הוא לבחור את אנשי המקצוע המקצועיים ביותר שילוו אותך בתהליך בטוח ואפקטיבי . במאמר זה נרצה לסייע לך לבחון את אפשרויות השיקום שעומדות לפנייך .


שיקום באמצעות תוספות שיער

נהוג לחשוב כי הארכה או מילוי שיער באמצעות תוספות שיער הינו תהליך שמזיק לשיער. ההפך הוא הנכון: אחת השיטות הטובות והיעילות ביותר לתהליך שיקום של שיער טבעי שניזוק היא באמצעות תוספות שיער. חיבור תוספות שיער בשיטות המתקדמות והמהפכניות שמצויות כיום הינו פתרון יעיל ונפלא על מנת להעביר את שיערך הטבעי שיקום מאסיבי לאורך זמן. את שיקום השיער הפגום נבצע בתהליך מדוייק ומותאם אישית לך ונע בדרך כלל בין שלושה חודשים לחצי שנה.

השלב הראשון בתהליך הינו שלב הייעוץ. בשלב זה תספרי למעצב השיער את הפעולות השונות שעשית בשיערך ואת הנזק שנגרם לו. לאחר ששתפת תציגי בפניו את התוצאה הרצויה עבורך ואת הנתונים האסתטיים שחשובים לך בשיער . כעת מעצב השיער יציע את הטיפול ההולם עבורך ויסביר בפרטי פרטים את התהליך . בשלב הזה כמובן יציג באופן חשוף את העלויות ואת הסדרי התשלום. בשלב זה ניתן גם לראות סוגים שונים של תוספות שיער ולהתרשם מאיכות השיער המוצע לך. בשלב הבא נגזור את הקצוות השרופים ונשלימם על ידי תוספות. חשוב להבין כי שיער שהוא שרוף לחלוטין אינו ניתן לעבור שיקום ועל כן חייב להפטר ממנו על מנת להמשיך לשקם את השיער הטבעי. לכן- נגזור רק את הקצוות השרופים ונשאיר את השיער הפגום שאותו ניתן עוד להציל. לאחר מכן נתאים שיער טבעי איכותי ובצבע הנכון שישלים את שיער הלקוחה באופן השלם והטבעי ביותר.

היתרונות המשמעותיים של תוספות השיער

 • חיבורי התוספות עוטפים את השערה כך שהיא נכנסת לשימור בואקום . החיבורים מגנים על השערה ומסייעים לה לצמוח באופן טבעי ובריא.
 • תוספת השיער משאירה את השיער בעל מראה מלא ועשיר בתקופת השיקום, כך האסתטיקה של השיער נשארת מרשימה גם כשהוא עדיין לא בריא לגמריי.
 • תוספות השיער שומרות על אורך לכל מי שסולדת משיער קצר ועל כן לא מוכנה להפטר מקצוותיה השרופים.
 • התוספות מסתדרות נהדר וקלות לעיצוב ולכן מאפשרות להפטר מהפאנים ולא להתפתות שוב להשתמש בהם ולפגום בשיער.
 • לאחר גזירת השיער השרוף לרוב התספורת נותרת קצרה ובעלת שיער שבחלקו יבש ופגום כיוון שעדיין לא עבר שיקום. על כן הוא בד"כ מתנפח נורא וקשה מאד לעצב אותו . התוספות מקנות לתספורת הקצרה מראה אחיד , אסתטי ומרשים וגורמות לתקופת ההחלמה של השיער הטבעי להיות הרבה יותר קלה.

חשוב מאד שתוספות השיער שנתאים לתקופת השיקום יהיו מהשיער האיכותי ביותר – שיער טבעי ובריא שתואם את גוון הצבע והטקסטורה של שיער הלקוחה. כמו כן עלינו להתאים חיבורים מתאימים למצב השיער של הלקוחה. לרב נשתמש בחיבורים עדינים מאד שלא יכבידו על השערה הטבעית ויאפשרו לה לצמוח באופן הבריא ביותר. את התוספות נחבר לאיזור שורש השיער כיוון שזה האיזור החזק והעמיד ביותר גם כשמדובר בשיער שרוף. חשוב שהתוספות יסייעו להחלמת השיער ולא יכבידו עליו. באמצעות החיבור העדין נעטוף את השערה , נשמור עליה ונסייע לה לגדול ולהחלים. לאחר תקופת השיקום שאורכה כ4-6 חודשים נסיר את תוספות השיער ונבדוק את החלמת השערה הטבעית . יחד נחליט האם להמשיך בטיפול עם תוספות שיער לתקופה נוספת או להסירן לצמיתות לאחר סיום תקופת השיקום נסיר את התוספות ונתאים תספורת מעוצבת שתאפשר לך להנות משיער הטבעי, הארוך והבריא ולהרגיש כמו חדשה!

שיקום באמצעות טיפול קראטין

החלקת קראטין הינה טיפול שיער משקם שמטרתו לתת מענה לנשים בעלות שיער צבוע , מובהר ופגום ורוצות להקנות לו מראה גולש, נעים ורך תוך טיפול בנזקי השיער.הקראטינים הם קבוצה חלבונים שיוצרים את רקמות הציפורניים, העור וכמובן השיער. למעשה, 80 אחוז מסיב השערה מורכב מקראטין . הקראטין שומר על שלמות השערה ועל המראה המבריק שלה. כאשר צפיפות הקראטין פוחתת השיער הופך שברירי, יבש וחסר ברק. מבנה השערה בנוי כך שיש שכבת קראטין שמצפה את השערה ומגינה עליה. כמעט כל פעולה שנעשית על השיער :פאנים, מחליקים, צבעים , החלקות, הבהרות ועוד... מפחיתה משכבת הקראטין המגנה על סיב השערה והשיער נפגם. החלקת קראטין עוטפת ומחדירה אל השערה חלבון קראטין המשקם את השיער מנזקיו ומקנה לו מראה גולש ובריא.

יתרונות הקראטין

 • הוא מסייע לשיקום כל סוגי השיער- שיער מקורזל, שיער צבוע, שיער פגום או שרוף.
 • טיפול קראטין נותן מענה למי שרוצה שינוי בטקסטורת השיער – משיער חסר ברק, יבש וחסר גמישות לשיער בריא , גולש ומלא ברק.
 • זהו טיפול עבור כל שיער שעבר פעולה כימית- הבהרת שיער , החלקה יפנית או צרפתית, גוונים בשיער , סלסול ועוד... כלומר מי ששערה עבר ממגוון הטיפולים הנ"ל לא יכולה לעשות החלקות על שיערה , למעט החלקת קראטין. נשים בעלות שיער צבוע לבלונד יכולות להגשים את חלומן לשיער גולש וחלק אך ורק באמצעות הקראטין כי כל החלקה אחרת עלולה לפגום בבריאות שערן.
 •  החלקת קראטין היא פעולה שניתן להסיר – כלומר מי שמסיבה מסויימת אינה מעוניינת בהחלקה ורוצה לחזור לשיער מתולתל יכולה בקלות להסיר את ההחלקה על ידי חפיפה בשמפו המכיל מלחים.

על מנת לתחזק את ההחלקה חובה לחפוף את השיער בשמפו שאינו מכיל מלחים. המלחים מנקים את שכבת הקראטין העוטפת את השיער. כיום ישנם מגוון מוצרי טיפוח ללא מלחים הכוללים את כל השמפואים לתינוק וכן שמפואים מיוחדים המיועדים לנשים שעברו שיקום קראטין.

החלקת שיער קראטין משקמת הינה טכנולוגיה חדשנית בתחום שיקום השיער, המשתמשת בננו מולקולות קראטין החודרות אל השערה ולמעשה ממלאות את הסדקים והשברים שבשערה הפגומה. הקראטין מתמזג ועוטף את השערה וכל השברים שבה מתאחים לגמריי והשיער הופך גולש, גמיש וחזק. זהו פתרון נפלא יעיל ומהיר להציל את השיער הפגום ולקבל בחזרה שיער בריא , חזק ונעים!

שיקום שיער באמצעות אמפולות

אמפולה היא טיפול הזנה לשיער שעבר טיפול כימי ועלינו להחזיר לו את החלבונים ואת ההגנה שהוא זקוק לה. האמפולות אינן מטפלות בשיער שרוף לגמרי אלא הן טיפול שמונע נזקים ומגן על השיער. האמפולה מכילה חומר פעיל אינטנסיבי שפועל על השיער באופן מאד אפקטיבי , ולכן זה אינו טיפול ביתי אלא נעשה במספרה.

למי זה מתאים?

 • למי שבאופן קבוע מבהירה את השיער על ידי גוונים או צבע ורוצה להחזיר לשיער הזנה ורכות.
 • למי שעושה פאנים באופן קבוע ושיערה יבש.
 • למי ששיערה נפגע מנזקי השמש ומעוניינת להשיב לו חיות ולחות.
 • לכל מי שעושה כל פעולה כימית על השיער- החלקות, צבעים , סלסולים ועוד ומעוניינת למנוע נזקים ופגמים בשיער.

תכשירי שיער משקמים

כידוע קיימים בשוק הקוסמטיקה מגוון רחב מאד של תכשירים שמבטיחים לך את השיער הנפלא ביותר. חלקם אפקטיביים מאד וחלקם פחות, אך ברצוננו להפנות את תשומת הלב למימד הכי חשוב בבחירת התכשיר (שמפו / מסכה/ סרום) לשיער. מימד זה הוא ההתאמה המדויקת של התכשיר לצורך של שיערך. כשם שאת מתייעצת עם רופא מומחה בקשר לבחירת תרופה נכונה כך עלייך להתייעץ עם מעצב שיער מקצועי על מנת לבחור יחד תכשיר שיער שייסיע בשיקום שיערך ויפתור את השעיות שלו. השלב הראשון הינו אבחון השיער. כל שיער והצורך המרכזי שלו ולכל שיער גם תגובה אחרת לטיפול הביתי. לאחר האבחון מתאימים יחד שמפו, מסכה ותכשיר לאחר חפיפה שמתאים לשיערך. חשוב לציין שהטיפול הביתי הינו חלק בלתי נפרד משיקום שיערך. הטיפול במספרה הוא חיוני ויכול להשפיע מאד על בריאות שיערך אך כמו כל דבר עלייך להמשיך לטפל ולטפח את השיער בבית .

אם כך לכל הבנות ששיערן נפגם, נשבר או נשרף אל תאבדו תקווה הפתרונות קיימים והם יעילים ומובילים לתוצאות. שיער פגום לא חייב להשאר כך ניתן לעשות שינוי כל שעלייך לעשות הוא להתחייב לעצמך ולשיערך ולעבור תהליך בעזרת צוות מקצועי ואמין. אנא קחי את עצותינו בדקי, בחני ואל תהססי לשאול שאלות. נשמח לקבוע לך פגישת ייעוץ שבא נאבחן את שיערך ונתאים לך טיפול הולם ויעיל שישיב לך שיער בריא, חזק שופע ויפיפיה !!!